Ubytování U Kapličky, Žacléř

Ubytování U Kapličky, Žacléř
Penzion leží v kouzelné krajině Rýchor, které jsou východní branou Krkonoš. Blízké okolí má v každou roční dobu co nabídnout. Údolí osady Prkenný Důl je 1 km vzdálené od města Žacléře. Klidné romantické prostředí je ideální pro rodinou dovolenou nebo příjemný týden s přáteli na horách.

Zrekonstruovaný penzion svou polohou, prostředím, vybaveností a kapacitou je vhodný pro pořádání kurzů, výuk a společenských akcí.Je vhodný hlavně pro větší skupiny lidí od 25 až 35 lidí.K dispozici je velká restaurace a sál pro cca 100 osob. Penzion má celoroční provoz s vlastním parkovištěm. V areálu penzionu je k dispozici wellness- sauna ,1x koupací bublinková kádˇa 1x ochlazovací kádˇ. Samozřejmostí je posezení u ohniště a příjemné zázemí pro děti.

V penzionu se nevaří,ale máme zde plně vybavenou kuchyni pro vlastní vaření. Je vhodná i pro větší skupiny. V okolí je několik restaurací kde je možnost stravování.

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Těšíme se na Vaši návštěvu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontakty
Prkenný Důl č.18
541 01 Žacléř

ubytovaniukaplicky@seznam.cz
775 739 939
731 542 775

https://www.ubytovani-u-kaplicky.cz/