Hotel Kriváň, Bohemia-lázně, Karlovy Vary

Hotel Kriváň, Karlovy Vary
Pár kroků od Hadího pramene, v lázeňském centru Karlových Varů, v těsné blízkosti dvou karlovarských kolonád s minerálními prameny se nachází historická budova sanatoria Kriváň.

Hlavní, Mlýnská kolonáda, je vzdálená jen dvě minuty chůze. Sadová kolonáda se nachází přímo proti hlavnímu vchodu. Za kolonádou se rozprostírá jeden z městských parků – Dvořákovy sady.  Hosté lázní si mohou zpříjemnit pobyt také procházkou a nákupem v obchodní zóně, vzdálené jen 10 minut chůze.

Zrekonstruovaná a zmodernizovaná budova sanatoria Kriváň s bezbariérovým vchodem nabízí klientům komfort tříhvězdičkového hotelového zařízení. Hosté mají možnost využít v rámci lázeňského pobytu širokou nabídku klasických lázeňských a rehabilitačních služeb vlastního balneoprovozu, který je umístěn v přízemí a prvním patře sanatoria Kriváň. Celý komplex se skládá z několika původních historických domů, které byly postaveny koncem 19.století ve svahu noblesní Sadové ulice. Původní budovy jsou vzájemně propojeny schodišti. V každé části jsou hostům k dispozici výtahy. Společnost Bohemia-lázně je certifikovaným nestátním zdravotnickým zařízením a zaměstnává kvalifikované terapeuty a lékaře.

Společnost Bohemia-lázně a.s. je zaměřena na léčbu trávicího traktu a nemocí s tím spojených – cukrovka, dna, Crohnova nemoc a jiné. Při nemocech trávicího traktu je kromě pitné kúry nedílnou součástí léčby také vhodná strava a edukace v oblasti správné výživy. Naše menu jsou sestavena na základě dietního systému České republiky. Ošetřující lékař předepíše vhodný typ dietní stravy, který dále klient může konzultovat s nutričním terapeutem.

Snídaně jsou připravovány formou švédských stolů. Kromě základního výběru z kontinentální snídaně jsou obohaceny o teplé pokrmy a výběr zeleniny. K obědu a k večeři si klient vybírá z menu. Přílohy a zeleninové saláty jsou k dispozici na rautových stolech.

V hotelové hale je k dispozici recepce se směnárnou, infocentrum s širokou nabídkou prodeje zájezdů a doplňkovým prodejem suvenýrů, lobby bar s příjemným posezením a nabídkou studených a teplých jídel a nápojů, s vyhlídkou do Dvořákových sadů a možností WIFI připojení.

Pokoje
Komplex budov sanatoria Kriváň nabízí ubytování v 83 jednolůžkových, 111 dvoulůžkových pokojích a 8 apartmánech v kategorii STANDARD (* * *). Sanatorium Kriváň tvoří několik historických budov, vzájemně propojených v jeden celek.

Všechny pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem. V pokojích nechybí lednice, varný set a internet. V koupelnách je k dispozici vana nebo sprchový kout, koupací plášť, WC a vysoušeč vlasů. Trezor je k dispozici v recepci sanatoria.

Náročnější klienti mohou svůj pobyt příjemně strávit ve dvou – nebo třílůžkových apartmánech. Apartmány mají k dispozici vybavenou minikuchyňku, pokoj a ložnici. Třípokojové apartmány jsou navíc vybaveny pracovnou. V koupelně třílůžkových apartmánů nechybí rohová hydromasážní vana, sprchový kout, bidet, WC, dvouumyvadlo.

Kontakt
Sadová 800/5
360 01  Karlovy Vary

accommodation@bohemia-lazne.cz
+420 352 511 111

https://bohemia-lazne.cz/hotel/hotel-krivan/