Noc v Hopsáriu - Hopsárium, České Budějovice

Název:
Noc v Hopsáriu - Pevnost Hopsárium

Místo konání:
Hopsárium, České Budějovice

Datum konání:
11.10.2019

Popis akce:
Třetí nocování tohoto roku v Hopsáriu se pomalu blíží! 11. října si s dětmi užijeme Pevnost Hopsárium. Celovečerní tematická hra bude proložena hopsáním na atrakcích, teplou večeří, osmihodinovým spánkem a vydatnou snídaní. Program začíná v pátek v 18:00 a končí v sobotu v 9:30. Přihlášky můžete již nyní zasílat na info@hopsa­rium.cz.

Noc v Hopsáriu je program pro děti od 6 do 12 let s nočním přespáním. Pořádáme ho pravidelně už třetí rok, a tak již spousta dětí ví, že jde o celovečerní hru na určité téma.  Za tu dobu se s námi děti vydaly například na pirátskou plavbu, po boku detektiva Holmese dopadly zločince, kouzlily jako Harry Potter, prokázaly odvahu jako Vinetou nebo navštívily jiné planety v naší galaxii.
 
Každou Noc pečlivě připravují naše animátorky, které díky pedagogickému vzdělání a zkušenostem s prací s dětmi, bezpečně dovedou kolektiv nocležníků k úspěšnému splnění mise. Program je přizpůsobován věku a složení přihlášených dětí a i v jeho průběhu je kladen důraz na jejich celkovou pohodu.
 
Po převzetí dětí v 18 hodin následují hry zaměřené na seznámení kolektivu a teplá večeře.  Pití je po celou dobu volně dostupné. Dále si děti za pomoci animáterek připraví místo na spaní (karimatka a spacák je povinná výbava každého nocležníka). Potom už přijde řada na plnění jednotlivých úkolů – her, které proložené večerní hygienou a 8 hodinovým spánkem, trvají až do rána. Jeden z úkolů je vždy tvořivý. Děti si vyrobí rekvizitu, kterou si také odnesou domů na památku. Ráno po splnění všech úkolů, hygieně a snídani čeká děti to hlavní – poklad, odměna ve formě drobných dárků a sladkostí.

https://budejovice.hopsarium.cz/11.-10.-noc-hopsariu-pevnost-hopsarium.html