GRANDHOTEL PUPP - PUPP ROYAL SPA

GRANDHOTEL PUPP - PUPP ROYAL SPA
Dokonalá relaxace pro tělo i mysl.

Jedinečné a osobité Pupp Royal Spa představuje moderní zhmotnění lázeňské tradice Karlových Varů. Luxusní bazénovou a saunovou část doplňuje fitness centrum s kardio zónou a špičkově vybavené prostory pro léčebné, relaxační i beauty procedury a masáže.

WELLNESS & FITNESS
Prostor pro znovuzrození
Na dvou patrech o rozloze přes 1300 m2 se nachází velký  bazén, vířivky, sauny a další wellness vybavení. Pro aktivní relaxaci slouží špičkově vybavené fitness centrum, dostupný je též komplexní trénink či nordic walking pod dohledem instruktora a fyzioterapeuta.

BALNEO A CLINIC
Nabijeme vás zdravím a vitalitou
Svěřte se do péče odborného lázeňského personálu a dopřejte si maximální relaxaci nebo kompletní lázeňskou terapii předepsanou lékařem na míru přímo pro vás. Lázeňská péče v hotelovém balneocentru, zdravotní i relaxační masáže a další procedury uleví od řady potíží a mají blahodárný vliv na psychiku. Nedílnou součástí lázeňských pobytů je i tradiční karlovarská pitná kúra, taktéž předepsaná hotelovým lékařem.

BEAUTY & MASÁŽE
Budeme vás hýčkat
Pupp Royal Spa nabízí v rámci beauty komplexu Harfa i kompletní škálu beauty ošetření. Ta zahrnuje tradiční ájurvédské masáže, kosmetickou péči založenou na luxusní přírodní kosmetice Pure Fiji, nebo ošetření obličeje kosmetikou Payot. O komfort a krásu vašich rukou a nohou včetně profesionálního laku Gelcolor se postará pedikérský a manikérský salon OPI.

Kontakt
GRANDHOTEL PUPP
Karlovy Vary, a.s.
Mírové náměstí 2
360 01 Karlovy Vary

Recepce
+420 353 109 111
recepce@pupp.cz

Rezervace
+420 353 109 631
reservation@pupp.cz

https://www.pupp.cz/pupp-royal-spa