GRANDHOTEL PUPP - RESTAURACE & BARY

GRANDHOTEL PUPP - RESTAURACE & BARY
Čerstvé, místní, tradiční

Gastronomický koncept všech restaurací Grandhotelu Pupp, jehož autorem je šéfkuchař Pavel Vokoun, stojí na třech základních pilířích: čerstvých a poctivých surovinách, prověřených lokálních dodavatelích a tradičních receptech české kuchyně v tom nejlepším provedení.

GRANDRESTAURANT PUPP
S vášní pro českou kuchyni
Nové menu Grandrestaurantu Pupp připravené šéfkuchařem Pavlem Vokounem je poctou klasické české kuchyni v podobě, v jaké dobyla i císařský dvůr ve Vídni. Recepty jsou postaveny na jednoduchých kombinacích tradičních surovin od lokálních dodavatelů a jejich výběr se mění v závislosti na sezóně. Přijďte se přesvědčit, že česká kuchyně se ve špičkovém podání našich kuchařů vyrovná nejlepším kuchyním z celého světa a odnesete si jedinečný gastronomický zážitek.

MALÁ DVORANA
Restaurace jako umělecké dílo
Malá dvorana je tradičním místem  pro podávání snídaní a nyní i lobby barem a restaurací s celodenním provozem. Secesní prostor, jehož ústřední prvek, monumentální křišťálový lustr, je nově doplněn rovněž křišťálovým centrálním barem cizelovaným plátky ryzího zlata.

CAFÉ PUPP
Kavárna s kouzlem monarchie
V Café Pupp se pojí současnost s tou nejstarší historií hotelu, neboť Johann Georg Pupp, zakladatel dynastie, přišel do Karlových Varů jako cukrář. Jeho odkaz dodnes žije právě v hotelové kavárně, jenž je proslavena dezerty podle jeho originálních receptů. Oddejte se jejich skvělé chuti, přidejte šálek lahodné kávy a nechte čas alespoň chvíli jen tak plynout. Pokud nejste na sladké, rádi vám posloužíme polévkou á-la-carte, plněnými preclíky a hlavně výbornými obloženými chlebíčky, typicky českou lahůdkou, která nemá ve světě obdoby.

BECHER'S BAR
Tam, kde končí den
Nejstylovější bar v Karlových Varech dýchá atmosférou klasického anglického klubu. Becher's Bar je vyhlášený svými jedinečnými koktejly, vybrat si však můžete i z rozsáhlého vinného lístku a nabídky zahraničních i tuzemských značek destilátů a likérů, včetně slavné Karlovarské Becherovky. Charakteru baru je přizpůsoben i jídelní lístek, který nabízí jednoduchá vydatná jídla. Každá pátek a sobotu se pak o vaši zábavu postará živá hudba.

GOLF RESTAURANT
Kousek Grandhotelu Pupp na karlovarském golfovém hřišti
Golfisté i ostatní návštěvníci mohou využít služeb klubového restaurantu, který tvoří ústřední bod hřiště. Krom jednoduchého, avšak pečlivě sestaveného menu, které obsahuje stálou i sezónní nabídku hotových i minutkových jídel a občerstvení do bagu, nabízí i obsáhlý vinný lístek, bohatý výběr dalších alkoholických i nealkoholických nápojů, a k tomu překrásný výhled přímo na green.

Kontakt
GRANDHOTEL PUPP
Karlovy Vary, a.s.
Mírové náměstí 2
360 01 Karlovy Vary

Recepce
+420 353 109 111
recepce@pupp.cz

Rezervace
+420 353 109 631
reservation@pupp.cz

https://www.pupp.cz/restaurace-a-bary