Wellness penzion BALNIKA, Mikulášovice

Wellness penzion BALNIKA, Mikulášovice
Hledáte to pravé místo k odpočinku od stresu, kde budete moci jen tak lenošit a nechat se hýčkat? Nebo dáváte přednost aktivní dovolené plné výletů a k odpočinku Vám stačí pohodlné ubytování v prostředí přímo stvořeném pro výlety? Ať tak či tak, jste u nás správně! Wellness penzion BALNIKA Vám nabízí ubytování v bezprostřední blízkosti NP České a Saské Švýcarsko a CHKO Labské pískovce, v moderně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, přístupem k WiFi a spoustou dalších služeb za velice příznivé ceny.

Je-li cílem Vašeho pobytu romantická dovolená ve dvou, jistě se vám bude líbit některý z našich pěti dvoulůžkových pokojů. Protože ale myslíme i na rodiny s dětmi, můžeme Vám nabídnout také dva pokoje třílůžkové a jeden čtyřlůžkový. Kromě párů a rodin samozřejmě rádi přivítáme a skupiny přátel.

Všechny naše pokoje jsou moderně zařízené, s vlastním sociálním zařízením zahrnujícím WC, sprchu a umyvadlo. Dva z pokojů Vám nabídnou také bezbariérový přístup. V celém penzionu můžete navíc využít bezplatné připojení k WiFi a zůstat tak ve stálém spojení s okolním světem.

Kontakt
Mikulášovice 876
407 79

+420 723 133 774
+420 412 394 001
balnika@seznam.cz

http://www.balnika.cz/cs