Fitness - Wellness Kuřim

Fitness - Wellness Kuřim
Fitness a cardio zóna
4 desítky stanovišť pro procvičení všech svalových partií a kardio zóna vybavená trenažery s monitory připojenými k SAT/TV.

V našem fitness centru najdete profesionální posilovací přístroje i trenažery pro stimulaci kardiovaskulárního systému. V kardio zóně najdete běhací pásy, indoor cycling kola a crossové trenažéry. Zkušení trenéři vám rádi poradí, nebudete-li si jisti s nastavením nebo ovládáním.

Skupinová cvičení
Fitness centrum má k dispozici další 3 sály pro skupinová cvičení s lektorem. Na tyto aktivity vždy doporučujeme rezervaci míst. Sledujte on-line aktuální rozpis lekcí, kde klikněte na konkrétní aktivitu a její výpis lekcí. Rezervaci míst můžete provádět telefonicky nebo e-mailem. Abonenti mohou rezervovat a rušit lekce z pohodlí svého domova prostřednictvím svého přihlášení. Zrušit lekci bez stornopoplatku lze do 12 hodin v daný den, kdy se lekce koná, případně do 20 hodin, pokud se jedná o ranní/dopolední lekci dne následujícího.

Trenéři a osobní tréninky
Naše fitness Vám nabízí služby osobního trenéra. Služba je založená na 100% osobním přístupu a cíleného řešení každého klienta individuálně, dle jeho možností a požadavků.

Otevírací doba
https://www.wellnesskurim.cz/fitness/provozni-doba/

Vstupné
https://www.wellnesskurim.cz/fitness/cenik/

Kontakt
Wellness Kuřim
Sportovní 1082/1
664 34 Kuřim

fitness@wellnesskurim.cz
541 420 241

https://www.wellnesskurim.cz/fitness/provozni-doba/