Holiday hotel Macocha - BLANSKO

Holiday hotel Macocha - BLANSKO
Holiday hotel Macocha je nový hotel vyšší kategorie, který svým zaměřením je vhodný pro jednotlivce i pro skupiny. Lůžkovou kapacitu tvoří 27 dvoulůžkových pokojů, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Jsou zde k dispozici pokoje typu standard, deluxe, junior suity a apartmány.

Všechny pokoje jsou účelně a moderně zařízené s WC, sprchovým koutem, barevnou televizí a telefonem s přímou volbou. Prostor pro parkování osobních vozidel je umístěn v uzavřeném areálu hotelu. V těsné blízkosti hotelu je umístěno autobusové nádraží.

Stravování je zajištěno v hotelové restauraci s moravskou a mezinárodní kuchyní. Uzavřené skupiny či kolektivy mají možnost využít salonky a restauraci hotelu pro firemní akce, porady,školení,prezentace. Kapacita restaurace a salonků je cca 100 osob.

Ke sportovnímu vyžití je k dispozici přímo naproti hotelu squashová hala. V blízkosti hotelu se nachází také tenisové kurty. 5 minut chůze od hotelu se nachází Aquapark Blansko, který nabízí kryté i venkovní bazény. Pro další vyžití se ve městě nachází bowling. V zimních měsících je pro milovníky lyžování k dispozici Ski areál Blansko - Hořice.

Holiday hotel Macocha
Nádražní 1010/13
678 01 Blansko

E-mail: director@swiss-service.com
Tel.: +420 517 333 300 (po 17 hod. +420 603 295 318)

http://www.holidayhotel.cz/cz