Cafe Korek, Klášterec nad Ohří

Cafe Korek
Cafe Korek je kavárna v Klášterci nad Ohří. Můžete si u nás v příjemném nekuřáckém prostředí vychutnat především kávové speciality z vybraných směsí kávy z pražírny Gardelli. Na své si přijdou i milovníci čajů, čokolády, domácích limonád a horkých nápojů připravených z domácích sirupů vlastní výroby a mnoha dalších dobrot z našeho sortimentu.

Pro děti máme připraven hrací koutek, aby si rodiče mohli v klidu posedět.

Mysleli jsem také na milovníky golfu, kteří si u nás mohou spravit náladu na golfovém trenažeru (full swing golf). Rádi Vám v případě zájmu zajistíme golfovou výuku s naším trenérem Láďou Trubačem.

K dispozici je rovněž krásný a prostorný salonek pro pořádání oslav, firemních školení nebo jednání. Na  tyto akce pro Vás rádi připravíme vše potřebné, od výzdoby, dortu, programu na dětskou oslavu, až po přípravu bohatého rautu a občerstvení.

O víkendech zase můžete využít náš nově otevřený bar, kde na vás čeká široká nabídka koktejlů a vybraných druhů alkoholu a také vín.

Přijďte si k nám odpočinout a načerpat energii, pobavit se, setkat se s rodinnou, přáteli. Protože Cafe Korek, to je místo setkání...

Pražská 69
Klášterec nad Ohří

+420 775 010 251
info@cafekorek.cz

http://www.cafekorek.cz/#uvod

Body zájmu

Tipy na trasy