Kozlovna U Františka, Tábor

Kozlovna U Františka
Kozlovna U Františka získala své jméno nejen místem na náměstí Františka Křižíka, ale má i svého patrona, kterým není nikdo jiný než několikanásobný finalista, vícemistr prestižní soutěže PILSNER URQUELL MASTER BARTENDER a výčepní legenda Plzeňského Prazdroje, pan František Šlapák.

Proto i zde čepujeme jak sám František říká "to nejlepší pivo na světě" z portfolia Plzeňského Prazdroje. A tím je i naše prémiová značka Velkopopovický Kozel 11° Médium z Tanku se 4,6% alkoholu který díky systému BAG IN BOX  nepřichází ke kontaktu se vzduchem dříve než ve Vašem půllitru a tak je zachovaná prvotřídní čerstvost i kvalita piva, za kterou ručí sládci v pivovaru po uvaření. Tankové pivo je nepasterizované a maximálně přírodní, proto jsme schopni Vám zaručit 100% kvalitu tohoto prémiového ležáku s jiskrnou barvou, správnou říznou chut& iacute; a krémovou pěnou uplývající po skle.

Pivo zde čepujeme nejčastějším způsobem "na hladinku". Ale můžete se setkat i s jinými výčepními styly jako jsou Čochtan, Tvrdá pěna, Mlíko,Tříbarevný plzeňský říz nebo mezi znalci oblíbený Košt neboli Šnyt a to vše čepuje a servíruje v té nejvyšší kvalitě proškolený personál, který je neustále v kontaktu s těmi nejlepšími výčepními v české republice a tím se dá říci, že i na světě!

Originalitu konceptu Kozlovny umocňuje majestátní socha Kozla, netradiční stoly s kovovými kopýtky nebo i takové detaily jako háčky na oblečení. Všechny tyto elementy ve spojení s materiály dřeva, kůže i kovu navozují příjemnou a nezapomenutelnou atmosféru.

Skvělá česká kuchyně s klasickými recepturami od našich předků. Založená na tradičních domácích postupech s důrazem na čerstvost surovin. Kozlovna U Františka má jistě co nabídnout a jsme rádi, že jste se o tom přišli přesvědčit!

Nám. Františka Křižíka 1483
390 01 Tábor

+420 773 77 88 77
kozlovna@centrum.cz

http://www.kozlovna.cz/u-frantiska

Body zájmu

Tipy na trasy