Alvazo grill & restaurant, Trutnov

Alvazo grill & restaurant Trutnov
Moderní středomořská kuchyně, která si zakládá na čerstvých surovinách a tradiční receptuře. Ve Skřivánčí ulici se v pátek 9. srpna 2019 v 10 hodin otevřel grill & restaurant Alvazo. Pozornost upoutá i nápaditým designem interiéru.

Za nápadem nové restaurace jsou tři spolumajitelé chorvatského původu, bratři Alfred a Valentin Laci a Zoran Bilić. Pokud zaměříte svou pozornost na úvodní písmena jejich křestních jmen, tak se hnedle dovtípíte, jakouže to hříčkou vznikl název Alvazo.

„Restauraci jsme se rozhodli otevřít, protože chceme uplatnit naše zkušenosti z gastronomie a našim hostům chceme nabídnout skutečný gastronomický zážitek. Ne, aby se jenom najedli, ale opravdu si pochutnali,“

říká Zoran Bilić, jenž se deset let pohyboval v gastronomii ve španělském Tenerife. Jeho dva společníci pro změnu dvanáct let úspěšně provozovali jednu z trutnovských restaurací a vlastnili restauraci na chorvatském pobřeží. „Chceme skloubit naše zkušenosti a znalosti, abychom tady vytvořili něco, co není tak časté,“ poukazuje Bilić.

V nabídce restaurantu Alvazo najdeme především velice kvalitní steaky a grilovaná masa dle tradiční receptury, ale také čerstvé ryby a mořské plody i další zajímavé pokrmy. Ty mají jak skvěle chutnat, tak potěší svou prezentací na talíři. O gastro zážitek se bude starat tým kuchařů, v jehož čele stojí právě chorvatští bratři Alfred a Valentin s tím, že hlavní způsob připravování surovin se bude odehrávat na grilu.

Zahnat žízeň pomůže výčep s Plzní a Kozlem. Na své si přijdou i milovníci kvalitního alkoholu, kávy nebo vína (česká, italská, jihoamerická, francouzská, portugalská). Alvazo osloví hosty jak standardním sortimentem, tak v nabídce bude mít i zajímavější věci, pokud by si chtěl někdo dopřát něco lepšího. „Je ale potřeba říct, aby se mezi lidmi nezačaly šířit fámy, že naše restaurace bude nějaké drahé místo a leknou se toho. Naopak budeme přístupní všem,“ zdůrazňuje Zoran Bilić a doplňuje, že chystají i obědová meníčka.

Skřivánčí 958, 541 01 Trutnov

+420 770 120 057
info@alvazo.cz

http://www.alvazo.cz/