Hotel Rieger Jičín

Hotel Rieger, Jičín

Hledáte-li ubytování v duchu starých časů a chcete být obklopeni rodinnou atmosférou, zároveň se chcete dobře  cítit v prostoru, který je součástí historického středu města Jičína, pak neuděláte chybu, když poctíte svou návštěvou Hotel Jičín ***+ Superior

Před deseti lety se nám ze starého zanedbaného domu podařilo vybudovat objekt, který je možno označit za chloubu města. Hostili jsme zde prezidenta republiky, velvyslance, herce, zpěváky, umělce mnoho dalších celebrit a bude nám ctí, pokud nám dáte šanci postarat se i o Vás.

Hotel Jičín ***+ Superior najdete v historickém centru města Jičína. Hotel sousedí s krásným náměstím, pěší zónou a má výhled na Valdickou bránu. Za 3 minuty chůze jste v lipové aleji, která tvoří přirozený koridor, spojující město s krajinou, komponovanou geniálními italskými barokními architekty pro arcivévodu Albrechta z Valdštejna. Ten chtěl z Jičína v 17. století vytvořit metropoli své Terra Felix – Šťastné země nedotčené hrůzami třicetileté války.

Historie se zastavila v Jičíně mnohokrát a zanechala po sobě četné památky. Historická atmosféra hotelu a restaurace je zde v symbióze s uživatelským komfortem a návštěvníci mají k dispozici veškeré vymoženosti patřící k modernímu vybavení hotelu.

Ubytování Hotel Jičín***+Superior
Nabízíme komfortní a pohodlné ubytování ve dvanácti dvoulůžkových pokojích a čtyřech   apartmánech s koupelnou, minibarem, TV a WiFi připojením k internetu. Samozřejmostí je vlastní parkoviště a volný vstup do místního aquacentra ve sportovním areálu.

Další možností ubytování je využití depandantových částí. Nabízíme také ubytování v Hotelu Rieger (250m od budovy Hotelu Jičín) a nebo ubytování v Pensionu Jičín, který se nachází na nábřeží řeky Cidliny (950m od budovy Hotelu Jičín)

Restaurace U Dělové koule 1866
Vyhlášená restaurace, která je součástí Hotelu Jičín, nabízí regionální a české speciality a pokrmy mezinárodní kuchyně. Jsme vítězem Královéhradeckého kraje v Maurerově výběru Grand-restaurant 2014, celorepublikově jsme se umístili na 34. místě. Interiér naší restaurace připomíná události roku 1866, kdy 29.června na svátek Petra a Pavla došlo k významné bitvě u Jičína, která předznamenala výsledek Prusko-Rakouské války.

Kontakt
Hotel Rieger
Komenského náměstí 34
506 01 Jičín, Holínské Předměstí

E-mail: ceskyraj@hoteljicin.cz

Telefon: +420 493 544 250

Fax: +420 493 544 251

http://www.hoteljicin.cz/

Body zájmu

Tipy na trasy