Vila U Varhanáře, Kutná Hora

Vila U Varhanáře, Kutná Hora
Vila U Varhanáře je opravdu úžasně umístěna. Snad z každého okna či terasy v budově je výhled na nejvýznamější kutnohorské památky, většina z nich je přímo na dosah ruky! Původně secesní vila vystavěná významným kutnohorským varhanářským rodem Tučků je dnes znovu otevřena jako hotel a nabízí celkem deset pokojů v kategorii *** (1 třílůžkový pokoj, 2 dvoupokojové rodinné pokoje, 6 dvoulůžkových a jeden pokoj DeLuxe s terasou). Celková kapacita pevných lůžek je tedy 25.

Všechny pokoje jsou s koupelnou se sprchou, TV se satelitním příjmem a wifi internetem zdarma.
Hotelová restaurace nabízí českou i mezinárodní kuchyni, celková kapacita vniřních prostor je 45 osob, terasa pro 60 osob, salonek v přízemí budovy 25 osob se zázemím pro školení a podobné akce.

Vila U Varhanáře je ideálním místem pro pořádání společenských setkání soukromých i firemních, svatební hostiny, romantické pobyty s prohlídkami jedinečného UNESCO města a jeho památek s doplněním o kvalitní gastronomii a relaxační aktivity. Nebudou se nudit ani děti na bobové dráze, v muzeu Lega nebo při únikové hře. V naší nabídce jsou vícedenní pobyty s relaxační částí (masáže), gastronomickým programem (večeře formou degustačních menu zaměřených na českou a regionální kuchyni a vína) a nabídkou slev pro vstupy na průvodce a do historických objektů v Kutné Hoře nebo výlet po okolí. Hotel je přímo v srdci UNESCO města Kutná Hora – na většinu památek je tedy nejen vidět, ale také jsou v dosahu max 5 minut chůze.

Kontakt
Vila U Varhanáře
Barborská 11, 284 01 Kutná Hora

Tel: +420 327 536 900
e-mail: info@uvarhanare.cz

https://www.uvarhanare.cz/